|
wtorek, 22 czerwca 2010 22:57 |
|

Bawili się i zarabiali na pomoce dydaktczne dla Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie. W piątek 18 czerwca odbył się w Ładzinie rodzinny piknik , który zgromadził mieszkańców okolicznych wsi..
Na imprezę przybyli z rodzinami P. Ewa Halicka, radni, nie zabrakło również Pani Teresy Krzyszczak – Wilkowieckiej Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wiosek Wyspy Wolin – organu prowadzącego szkołę.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie:
* przejażdżki konne z Remikiem Kordowiczem * dla najmłodszych kucyki – Karolina i Sylwia Szadkowskie * terenowe jazdy ze Stowarzyszeniem Miłośników Pojazdów Terenowych 4x4 Wyspa Wolin * pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczennicy klasy V Wiktorii Drozd * praktyczny pokaz udzielania pierwszej pomocy z fantomem- P. Małgorzata Zabrocka * można było też kupić prace plastyczne dzieci * miłośnicy zieleni mogli zaopatrzyć się w krzewy ozdobne –sklep ogrodniczy P. Tomasza Dajlida z Kołczewa * ćwiczenia strażackie z OSP Ładzin * loteria fantowa * konkursy sportowe dla dzieci i rodziców

Po zjedzeniu pysznych ciast i sałatek, domowego chleba i swojskiego smalcu, można było spróbować dzika od Koła Łowieckiego „Tumak”. Jak co roku wsparli nas również: SPOŁEM – Świnoujście P. Piotr Kłapacz, piekarnie P. Dariusza Bojzana z Międzywodzia oraz P. Wandy Bojarun z Wolina, P. Krzysztof Solecki –hurtownia warzyw i owoców z Międzyzdrojów, Nadleśnictwo Międzyzdroje.


Potem była już tylko udana zabawa do północy. Wszystkim zaangażowanym rodzicom i sponsorom dziękujemy za ich pracę i hojność. Zapraszamy ponownie.
Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie
|